Wizaż – postaw na kreatywność

Jeśli jesteś twórcza, to makijaż daje spore pole do działania. Jeżeli masz chrapkę spróbować coś nowego, spróbuj przygotować własny bronzer. Wszystko, co będzie Ci potrzebne, to parę rzeczy, jakie już są w Twojej szafce w kuchni.

Wykorzystaj trochę proszku cynamonu, kakao, szczyptę przyprawy z gałki muszkatołowej i wymieszaj ze skrobią kukurydzianą – i w taki sposób otrzymasz własny bronzer. Jeżeli jesteś entuzjastką makijażu z naturalnymi komponentami czy też chcesz całkowicie zatrzymać chemikalia, w ten sposób osiągnąć całkowicie naturalny kosmetyk.

Sprawdź cennik indywidualnej nauki makijażu.

W makijażu szczególną uwagę powinno skupić się na oczach. To one najbardziej przyciągają uwagę! Jeżeli możemy, korzystajmy z tego, żeby je prawidłowo prezentować. Jak to dokonać? Za pomocą specjalistycznego pędzelka do cieni do powiek, zaaplikuj wybrany cień, nad linią rzęs od zewnętrznego kąta w kierunku wewnętrznym, używając go nieco ponad zagięcie, a potem przechodząc pod dolną linią rzęs. Zastosuj więcej cienia, jeżeli będziesz potrzebować faktycznie mocno wyeksponowanego oka.

Za każdym razem korzystaj z podkładu przed wykorzystaniem cienia do powiek. Dzięki temu Twoja skóra będzie prezentować się świeżo. Korzystaj z pędzli dobrej jakości w momencie nakładania cieni do powiek. W innym wypadku twój makijaż może nie prezentować się precyzyjnie. Użyj biały cień w powiązaniu z jasnymi tonami, aby wyglądały na niezwykle żywe.

Wizażystka z dojazdem do Ciebie na makijaż.

Większość z kobiet stosuje korektor do aplikowania w półokrągłym stylu pod oczami, aby zatuszować niekorzystne worki pod oczami. Aczkolwiek, aby otrzymać najdoskonalsze rezultaty, zaaplikuj korektor w wyglądzie stożka pod oczami i rozciągnij go prawie do miejsca, w którym kończy się nos. Nie wyłącznie lepiej ukrywa worki pod oczami, dlatego że swobodnie się miesza, ale wspomaga też w wymodelowaniu boków nosa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s